Deze retraite is voor jou als je wilt werken aan persoonlijke groei, persoonlijke ontwikkeling, opnieuw contact met jezelf wilt maken, terug naar je essentie.
Weer bewust worden van wat je voelt en denkt. Loslaten wat je niet meer dient.
Jezelf een aantal dagen helemaal onder te dompelen in rust en ruimte zorgt ervoor dat je nog krachtiger je pad terug vindt naar jezelf.
Even helemaal weg uit de dagelijkse sleur, maar ook even weg uit de energie in je huis, helemaal in je eigen bubbel, écht gewoon tijd voor jezelf.
Dagen met rust en ruimte voor jou zodat jij je helemaal bewust wordt van alle veranderingen die er te voelen zijn.
Dit in combinatie met de energetische huisreiniging, kom je na deze dagen ook terug in een huis wat weer rust en balans uitstraalt.
Mijn ervaring is dat als je na de sessies niet naar huis hoeft en je niet in je dagelijkse routine terugkomt, de sessies een aanzienlijk betere impact hebben. Je hebt deze dagen lang volle focus op je proces. Door te overnachten in dit prachtige privé wellness paradijs maak je ook nog eens gebruik van de cognitieve verwerking in je slaap. Door even helemaal in je eigen bubbel te bijven, te kunnen genieten van veel uitzicht op de natuur, draagt bij aan een verhoogd bewustzijn en verwerking en verankering van alles wat er in de sessies is gebeurd.